KONTAKT

Daniel Seńko
tel.: 791-744-022
music.eventband@gmail.com

Znajdź nas na Facebook’u oraz Instagram i śledź aktualności!

Najlepszy w Polsce katalog zespołów weselnych

Zaplanuj ślub i wesele z PlanujemyWesele


Event Band to zespół muzyczny adresowany do miłośników dobrej zabawy na wysokim poziomie. Nasze występy to połączenie muzyki w dobrym stylu i interakcji z publicznością co tworzy magiczną atmosferę, która na długo pozostaje w pamięci. Zespół muzyczny Event Band gwarantuje rzetelność, kreatywność, elastyczność oraz dużą dawkę pozytywnych emocji. Zapraszamy do współpracy. Event Band – profesjonalnie, NA ŻYWO! Satysfakcja gwarantowana!

Zespół Event Band składa się wyłącznie z zawodowych muzyków i zajmuje się oprawą muzyczną różnego rodzaju imprez, a są to zarówno kameralne przedsięwzięcia, bankiety firmowe, uroczystości okolicznościowe, wesela, jak również imprezy taneczne, studniówki i koncerty plenerowe. Zespół muzyczny Event Band porusza się doskonale w każdym rodzaju muzyki od jazzu, swingu, poprzez soul, funky, rock po muzykę rozrywkową – taneczną.

Event Band to również zespół na event firmowy. Przyjęcia kameralne, bankiety oraz imprezy okolicznościowe takie jak Wigilia firmowa czy przyjęcie jubileuszowe. Naszą ofertę kierujemy do firm, agencji eventowych, organizatorów studniówek i koncertów plenerowych.
Event Band – profesjonalnie, NA ŻYWO!

Event Band to zespół weselny Lublin, zespół coverowy, zespół muzyczny na event, zespół weselny na przyjęcie weselne, zespół muzyczny na bankiet, cover band, zespół muzyczny na imprezę firmową i plenerową. Event Band zespół weselny Warszawa, zespół muzyczny na imprezę firmową, zespół coverowy. Zespół weselny Event Band gra w takich miastach jak Warszawa, Lublin, Siedlce, Radom, województwo mazowieckie i lubelskie.

Zespół weselny Lublin