DEMO

zespół na wesele Lublin

Zespół na wesele Lublin
Zespół na wesele Warszawa
Zespół na wesele Radom

Event Band to zespół muzyczny adresowany do miłośników dobrej zabawy na wysokim poziomie. Nasze występy to połączenie muzyki w dobrym stylu i interakcji z publicznością co tworzy magiczną atmosferę, która na długo pozostaje w pamięci. Zespół muzyczny Event Band gwarantuje rzetelność, kreatywność, elastyczność oraz dużą dawkę pozytywnych emocji. Zapraszamy do współpracy. Event Band – profesjonalnie, NA ŻYWO! Satysfakcja gwarantowana!

Zespół Event Band składa się wyłącznie z zawodowych muzyków i zajmuje się oprawą muzyczną różnego rodzaju imprez, a są to zarówno kameralne przedsięwzięcia, bankiety firmowe, uroczystości okolicznościowe, wesela, jak również imprezy taneczne, studniówki i koncerty plenerowe. Zespół muzyczny Event Band porusza się doskonale w każdym rodzaju muzyki od jazzu, swingu, poprzez soul, funky, rock po muzykę rozrywkową – taneczną.

Event Band to również zespół na event firmowy. Przyjęcia kameralne, bankiety oraz imprezy okolicznościowe takie jak Wigilia firmowa czy przyjęcie jubileuszowe. Naszą ofertę kierujemy do firm, agencji eventowych, organizatorów studniówek i koncertów plenerowych.
Event Band – profesjonalnie, NA ŻYWO!

Event Band to zespół na wesele Lublin, zespół coverowy, zespół muzyczny na event, zespół weselny na przyjęcie weselne, zespół muzyczny na bankiet, cover band, zespół muzyczny na imprezę firmową i plenerową. Event Band zespół weselny Warszawa, zespół muzyczny na imprezę firmową, zespół coverowy. Zespół weselny Event Band gra w takich miastach jak Warszawa, Lublin, Siedlce, Radom, województwo mazowieckie i lubelskie.